پرورش 
طیور گوشتی 
فرایند رو به افزایش جمعیت مرزو بوم ایجاب می نماید که تولیدات متناسب با نیاز های غذایی بهبود و افزایش یابد ، که در این راستا نقش محصول ها گوشت سفیدبر همگان واضح میباشد .واضح هست گوشت مرغ به منجر مزیتهای فراوانی که داراست به عنوان منابع تامین پروتئین می تواند در کشور مطرح و نیاز عمومی را در این مورد مرتفع نماید . 

هزینه 
رویش مرغ گوشتی 
هدف حیاتی طرح احداث مرغداری استحصال بخشی از تولید ها گوشت مرغ استان طی 5 دوره رویش جوجه یکروزه در سال می باشد که جوابگوی چکیده از سرانه مصرف پروتئین در استان خواهد بود . همچنین این قبیل طرح ها سبب ساز اشتغال یک‌سری از اشخاص و تامین معیشت خانوارهای آنها می باشد و کود تولیدی حاصله هم در خصوص تقویت زمین ها زراعی دارای استفاده می باشد . 

خوشبختانه امروزه در دنیای وب منابع زیادی در قضیه فراگیری و ارشاد در ارتباط با رویش طیور گوشتی جان دار میباشد . 
البته گشوده نیز نیاز دیدیم که یک منبع بی نقص ودر دسترس جهت موعظه عشق و علاقه مندان به پرورش مرغ و طیور گوشتی عده آوری کنیم , آرزو ست که مورد دقت و رضایت شما دوستان واقع شود . 

کلمه و واژه رشد طیور گوشتی به معنا خرید جوجه های یکروزه و مراقبت از آن‌ها طبق یک برنامه تغذیه ای و بهداشتی و وصال به وزن مطلوب کشتار می باشد . 

هزینه 
پرورش مرغ گوشتی وزن جوجه های یکروزه معمولا حدود 42 گرم می باشد که بعد از آن از عبور کرد بازه رشد که 42 روز می باشد به وزن 2500 گرم می رسند . 

تامین مواد غذایی مورد نیاز مورد نیاز مردمان به خصوص در کشورهای دنیا سوم به یک عدد از مهمترین مساله آن کشورها تبدیل شده می باشد . با اعتنا به ارتقا روز افزون جمعیت جهان و نیز افزایش تراز بهداشت و کاهش مرگ ومیر و نیاز روز افزون آدمی به مواد غذایی سبب ساز شده میباشد تا انسان به دنبال منابع غذایی دیگر و نو باشد که یکی از این منابع گوشت طیور می باشد . از مهم‌ترین مسائلی که منجر رویش چشمگیر صنعت رشد طیور گشته میباشد بها غذایی بالای گوشت طیور ، ناچیز بودن افت پس از کشتار ، سالم وبهداشتی بودن گوشت طیور ، قابلیت هضم وجذب بالا ، سرعت رشد سرعت بالا ، صرفه جویی در جایگاه و زمین و رجوع سریع سرمایه می باشند . 

هدف از اجرای این طرح گردش سرمایه در سرزمین ، ارز آوری ، ساخت و بهره وری ، تامین گوشه ای از پروتئین حیوانی قضیه نیاز کشور ، خودکفائی در زمینه ساخت گوشت سپید و به کارگیری از نیروهای جوان و کارشناس جهت استحصال گوشت مرغ طی 5 عصر رشد جوجه یکروزه می باشد . 

خلاصه 
طرح : با 
اعتنا به اینکه پرورش مرغ گوشتی نسبت به رشد بقیه حیوان ها و طیور دارنده امتیازات و ویژگی ها اختصاصی به شخص می باشد ، لذا عمل در این رشته دارای صرفه اقتصادی بوده و به پاره ای از امتیازات به شرح تحت اشاره می گردد : - نسبت ضایعات در گوشت مرغ در مقایسه با بقیه دام ها کمتر می‌باشد ، به طوری که در گوشت گوسفند ضایعات حدود 50 % و در مرغ حدود 25 % است . 
- کوشت مرغ از لحاظ هضم و جذب آن گاه از گوشت ماهی خوب تر از بقیه پروتئین ها می باشد . 
- پرورش مرغ به سادگی امکان پذیر هست و در محیط محدود تعداد متعددی را می بضاعت پرورش داد . 
- سرعت رویش مرغ نسبت به سایر دام ها بخش اعظم هست به طوری که یک جوجه به وزن حدود 50 گرم سپس از 6 تا 8 هفته به حدود 40 برابر وزن خود خواهد رسید . 
- ضریب تبدیل جیره غذائی به گوشت در مرغ نسبت به بقیه دام ها بالا بوده به طوری که در مرغ های اصلاح شده این ضریب 2 تا 2/2 و در گوساله و گاو در بین 6 تا 9 % متغیر است . 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرسش مهر 99-98 D E D S E C توضیحات در مورد رشته شبکه ونرم افزار charpa.ir حراجر - Harajer سدیم کربنات عشق و زندگی عسل ZEINAL PLAY گروه تلگرام زرند کرمان