قفس بلدرچین یک عدد از وسایل مسئله نیاز برای رویش بلدرچین می باشد . برای پیروز شدن و کسب فیض بیشتر، گزینش و خرید قفس مناسب یک عدد از مهم ترین کارها می باشد . در صورتیکه قصد خرید قفس بلدرچین دارید مطلقا این مطلب را به طور بدون نقص مطالعه نمایید . در پایان مطلب شما قدرتمند خواهید بود تا یک قفس بلدرچین با کیفیت را از یک قفس بی کیفیت تشخیص داده و عامل اختلاف بها قفس ها در بازار را بیابید . 

توری 
های قفس بلدرچین قفس بلدرچین از گروه توری های کفه ، دیواره ها و سقف تشکیل می گردد . یک قفس بلدرچین مرغوب بایستی در تمام این نصیب ها از توری استاندارد تشکیل گردیده باشد . توری های استاندارد از مفتول هایی با پوشش گالوانیزه گرم تشکیل می شوند . به کار گیری از توری های آماده رول کارخانه ای به هیچ تیتر مسئله قبول نبوده و به نوعی اتلاف سرمایه اکانت می شود . 

مفتول های مرغوب به چهره کلاف و از پیشین آبکاری گرم گردیده و سپس وارد کارخانه ساخت قفس می گردد، در کارخانه مفتول ها به چهره میله بوسیله دستگاه سایز شده، و برای بالا بردن استحکام و تولید خاصیت ارتجاعی، کشیده و تابیده می شوند . به کارگیری از مفتول های مسوار این خصوصیت ها را به قفس منتقل نمی نمایند و به کارگیری از آن ها در ساخت قفس بلدرچین سفارش نمی شود . 

فیلم 
قفس بلدرچین مرغوب تولید گردیده بوسیله کمپانی بلدرچین دماوند 
توری 
کفه قفس بلدرچین توری 
کفه قفس بلدرچین توری کفه بایستی از مفتول های ۱ .۵ تا ۳ میل به صورت ترکیبی با فاصله های یک دست به طوری که در طول مدت استفاده پای پرنده از آن عبور نکند ساخته شود . همچنین مسافت کانال ها باید به شکلی باشد که فضولات به راحتی به زیر سقوط نماید . از مهم‌ترین خصوصیت های توری کفه خاصیت ارتجاعی مفتول های آن می باشد به طوری که در هنگام برخورد تخم بلدرچین با کفه و طی مسیر تا خارج قفس مبتلا کنار گذاشتن و شکستگی نشود . شیب کفه قفس بلدرچین از مهمترین نکاتی است که اکثرا قضیه اعتنا قرار نمی گیرد . گاها مشاهده گردیده شیب کفه ها به قدری بسیار است که موجب خستگی پرندگان و تجمع آن ها در قسمت های جلویی قفس می گردد . همچنین این اشکال در طراحی قفس ها موجب جفت گیری ضعیف و گاها بی سود می شود و باروری گله کاهش می یابد . 

با کاهش باروری میزان نطفه دار بودن تخم نیز کاهش می باد . این کاهش یا بی نطفه بودن منجر می شود با قرار دادن تخم ها در دستگاه جوجه کشی میزان هچ دوچندان کمی داشته باشید . مشکلی که بخش اعظم افراد در جوجه کشی بلدرچین دارند همین مسئله می باشد . 

در‌صورتی‌که شما نیز با چنین مشکلاتی روبرو هستید لطفا در بخش ایده ها ثبت فرمایید تا دیگران گرفتار آن مشکل نشوند . 

شیب دوچندان همینطور باعث خروج با سرعت بالای تخم ها شده و درصد تخم های غیر قابل جوجه کشی و مصرف را بالا می برد . 

شیب 
مناسب کفه قفس بلدرچین چه میزان است؟ 
شیب مطلوب ۱۰ تا ۱۲ درصد می باشد . 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خلوتی با خودم آموزش روانشناسی winterromy اندیشه بان Fire به چمنزار بیا ادبی -بندِ عمومی!-